Легкоатлети Донеччини здобули 3 медалі на Всеукраїнських змаганнях серед школярів

27-28 листопада в Києві відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед школярів, присвячені пам’яті Заслуженого тренера України Сергія Операйла.

До участі в турнірі допускалися юнаки і дівчата 1998 року народження та молодше.

Збірну команду Донецької області представляли 13 спортсменів.

Перше місце з бігу на 3000 метрів із особистим рекордом – 8:59.55 сек. – посів представник Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Артем Алфімов.

Срібним призером з бігу на 200 метрів із часом 23.30 сек. став Олександр Пирогов з Маріуполя. Його земляк Микита Трунов у бігу на 60 метрів з бар’єрами здобув «бронзу».

Відзначимо, що ряд наших легкоатлетів у своїх дисциплінах були четвертими.

У загальнокомандному заліку спортсмени Донеччини посіли 5-ту сходинку.