Команда пауерліфтерів Дружківки стала кращою на чемпіонаті України серед ДЮСШ

З 21 по 25 листопада в Коломиї (Івано-Франківська область) проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків і юніорів (вихованців ДЮСШ).

За підсумками змагань у третій віковій групі – юнаки та дівчата 1997-1999 років народження (до 18 років) – команда Дружківки посіла перше місце.

У перший день на п’єдестал пошани піднімалися дві спортсменки Донеччини.

Дар’я Лазебна (на фото ліворуч) у ваговій категорії до 52 кг стала чемпіонкою і встановила 11 рекордів України. Кращі результати нашої спортсменки склали: у присіданні – 120 кг, у жимі – 77,5 кг, у тязі – 142,5 кг, у сумі триборства – 340 кг.

Дар’я Русаненко з результатом у сумі 277,5 кг (110 + 65 + 102,5) стала срібною призеркою у ваговій категорії до 57 кг.

На третій день боротьбу продовжили юнаки. Руслан Разімурадов (на фото праворуч) став чемпіоном у ваговій категорії до 66 кг. Його результат у сумі також став рекордом України – 517,5 кг: 165 кг в присіданні, 146 кг у жимі (рекорд України) та 205 кг у тязі.

У категорії до 74 кг виступав Карен Акопов і став сьомим (485 кг = 180 + 120 + 185).

Костянтин Мусієнко в категорії до 83 кг приніс команді «золото» і два рекорди України у жимі лежачи. Його результати – 645 кг у сумі, 225 кг у присіданні, 170 кг у жимі і 250 кг в тязі.

Владислав Савенков виступав у заключний день, ставши чемпіоном у ваговій категорії до 105 кг (567,5 кг = 200 + 147,5 + 220).

У категорії понад 105 кг Донецьку область представив пауерліфтер із Димитрова Іван Ожегов, який став бронзовим призером з результатом 562,5 кг.