Юний борець ДВУОР ім. С.Бубки допоміг збірній України стати першою в Ірані

18-20 листопада в столиці Ірану Тегерані проходив міжнародний турнір з вільної боротьби серед кадетів «Day of Children-2015».

У складі збірної команди України наш регіон гідно представив учень Донецького вищого училища олімпійського резерву імені С.Бубки Роман Морхов.

Вихованець тренера-викладача з вільної боротьби Максима Єфремова, Роман у особистому заліку посів 2 місце.

Збірна України стала кращою серед команд. У перший день змагань вітчизняні спортсмени провели три зустрічі у своїй групі, у яких здобули перемоги над командами Вірменії – 6-4, Ірану (2) – 8-2 і Киргизії – 8-2. У фіналі українці здолали господарів, команду Іран (1) – 6:4. Третє місце посіли юні борці Азербайджану.