Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури «Надії Донбасу»

З 18 січня по 20 січня в Донецькій профільній гімназії № 122 відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури «Надії Донбасу», участь у якій прийняли учні 9-11 класів, загалом більш ніж 100 обдарованих учасників з міст та районів.

Привітати учасників змагань прийшли: Анатолій Кучеров – голова Донецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України, Тетяна Дубревська – начальник Донецького обласного управління з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти, Валерій Лозік – бронзовий призер Олімпійських ігор з плавання – та Ольга Саладуха – бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики.

«Цього року у нас вперше проходить учнівська олімпіада з фізичної культури, як Всеукраїнська», – відмітила Тетяна Дубревська.

Олімпіада з фізичної культури – це більш ніж багатоборство. Спортсмену необхідно показати гарні спортивні результати у декількох видах спорту: стрибки у довжину, човниковий біг, гімнастика, туризм, баскетбол, футбол та волейбол. Оцінювали знання та теорію.

На результати юних спортсменів надихає призер Лондонської олімпіади Ольга Саладуха: «Важаю, що це допомагає дітям знайти себе, витягнути їх з вулиці, відірвати від комп’ютера. Такі змагання популяризують фізичну культури та здоровий спосіб життя».

За результатами обласного етапу на навчально-тренувальний збір відправляться команди з Макіївки, Маріуполя, дві команди з Донецька та представники Старобешівського району. Після закінчення НТЗ визначиться команда-переможець, яка представлятиме Донецьку область на Всеукраїнському турнірі.

Переможці Всеукраїнських змагань будуть зараховані до профільного вищого навчального закладу без вступних іспитів.

За матеріалами прес-служби Донецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України

 
22.01.2013

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2021 році

  

 

Управління в соціальних мережах