Міські змагання серед школярів «Веселі старти» провели в Артемівську

12 листопада в Артемівську на спортивно-оздоровчій базі стадіону «Металург» пройшли традиційні міські змагання «Веселі старти» серед учнів 4-5-х класів.

140 школярів із 14-ти загальноосвітніх шкіл міста взяло участь у цікавих різноманітних естафетах з елементами баскетболу, футболу, легкої атлетики, хокею.

Хлопці і дівчата показали свої вміння та навички, отримані на уроках фізичного виховання.

Найбільш спритними, швидкими, кмітливими і дружними, а також тими, хто показав свою відмінну підготовку, стали учні ЗОШ № 15, які і посіли перше місце. Другими за підсумками всіх естафет стали представники ЗОШ № 17, а третіми – ЗОШ № 1.

Команда ЗОШ № 15 потрапила у фінал обласних змагань серед школярів «Веселі старти», які пройдуть 19 листопада.

Організатор змагань: центр «Спорт для всіх» та міський відділ освіти. Комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради надав приміщення та нагородив учасників змагань грамотами і Кубком.