Боксери Донеччини завоювали 11 медалей на Всеукраїнському турнірі пам’яті Валерія Синельщикова

1-4 листопада в Запоріжжі пройшов XII Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті Валерія Синельщикова.

Змагання проводилися серед дорослих, молоді та юніорів. Донецька область була представлена ​​командою в складі 11 спортсменів, серед яких 7 осіб є вихованцями Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (ДО СДЮСШОР) з боксу.

Наші хлопці продемонстрували чудові бої, результатом яких стало 8 медалей: 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзова.

Олександр Біліменко (ДЮСШ Добропілля, тренер Олександр Миронюк) став володарем «срібла» у вазі 75 кг у віковій категорії юніори 2000-2001 рр. н.

Усі інші нагороди наші спортсмени завоювали серед молоді 1998-1999 рр. н.

Весь п’єдесталу пошани у ваговій категорії 60 кг посіли представники ДО СДЮСШОР з боксу. Кращим став Владислав Карпачов, другим – Микола Плясовиця, третім – Владислав Іжак. Тренує спортсменів Батиралі Карімов.

Також «золото» у своїх вагових категоріях завоювали Артем Дем’яненко – у ваговій категорії 52 кг (ДО СДЮСШОР, тренер Олександр Швайко), Іван Чубревічев – у ваговій категорії 75 кг (ДО СДЮСШОР, тренер Батиралі Карімов), Еміль Гачаєв (ДЮСШ Селидове, тренер Олександр Шостак). Срібним призером став Володимир Боклах (ДЮСШ Селидове, тренер Олександр Шостак).

Крім того, п’яті місця посіли вихованці Олександра Швайко Віктор Голян (60 кг) і Сергій Сидоренко (64 кг).