Наталія Мартюхіна здобула «бронзу» на чемпіонаті світу з кікбоксингу

З 24 по 31 жовтня в Белграді (Сербія) проходив чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

Змагання проводилися в розділах К-1, лоу-кік, кік-лайт.

Обласну дитячо-юнацьку спортивну школу з кікбоксінгу представляли два спортсмени: Михайло Гордєєв та Наталія Мартюхіна, яких супроводжував їх тренер Віталій Лі.

Майстер спорту міжнародного класу Наталія Мартюхіна за підсумками виступу в розділі лоу-кік у ваговій категорії 60 кг здобула бронзову медаль. Перемігши суперниць із Франції та Росії, наша спортсменка поступилася за очками полячці.

Усього в світовій першості взяли участь 54 країни, серед яких Україна посіла 13 загальнокомандне місце.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик від імені спортивної громадськості Донеччини вітає Наталію та її тренера з нагородою чемпіонату світу та бажає нових яскравих досягнень на найвищому рівні.