Дмитро Ібрагімов – дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу з легкої атлетики

З 21 по 31 жовтня в місті Доха (Катар) пройшов чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, ураженням опорно-рухового апарату, розумового та фізичного розвитку.

У складі збірної команди України Донецьку область на змаганнях представили 5 спортсменів та 1 тренер: майстри спорту України міжнародного класу Дмитро Ібрагімов, Юлія Корунчак, Вікторія Ясевич (усі – Артемівськ), кандидат у майстри спорту України Анна Гордова (Артемівськ), майстер спорту України Максим Солянкін (Донецьк-Херсон) та Заслужений тренер України Віктор Лис.

За підсумками чемпіонату світу Дмитро Ібрагімов став володарем двох бронзових медалей у категорії F-46 серед чоловіків – у метанні диску і штовханні ядра.

За крок від нагороди зупинилися представниця стрибків у довжину Юлія Корунчак – у категорії Т12 серед жінок вона посіла 4 місце.

Пятою у штовханні ядра (жінки F-41) була Анна Гордова, а шості сходинки у штовханні ядра і метання диску (жінки F-37) посіла Вікторія Ясевич.

У метанні спису (чоловіки F44) Максим Солянкін посів 10 місце, а в метанні диску (жінки F-41) Анна Гордова – 11 місце.

Дякуємо спортсменам за високі результати і проявлену силу духу та бажаємо нових досягнень на змаганнях найвищого рівня!