Чемпіонат Донецької області зі спортивної аеробіки та фітнесу

З 18 по 20 січня в Донецьку відбувся відкритий чемпіонат Донецької області зі спортивної аеробіки та фітнесу. У заході взяли участь команди з міст Димитров, Красноармійськ, Маріуполь і Донецьк.

За підсумками проведених змагань у різних заліках і після підрахунку загальнокомандних очок фаворитами стала команда з Димитрова, взявши перше місце. Другими, не мене сильними, стали спортсмени Донецька, а третє місце посів колектив з Красноармійська.

Слід зазначити, що захід пройшов на високому рівні. Спортсмени, а їх було понад 90 осіб, виступали у трьох вікових категоріях – діти, кадети та юніори. Після закінчення чемпіонату провідними спортсменами обласної федерації спортивної аеробіки та фітнесу був проведений майстер клас степ-аеробіки. Для дітей підготовлено солодкий стіл, а переможців нагородили пам'ятними призами та кубками.