Спортсмени Костянтинівки – на п’єдесталі чемпіонату Європи з традиційного карате-до

14-20 жовтня в столиці Литві Вільнюсі відбувся чемпіонат Європи з традиційного карате-до.

Змагання проходили в різних вікових категоріях: серед дорослих, молоді, юніорів і юнаків. Усього їх учасниками стали близько 600 осіб із 16-ти країн.

Донецьку область на європейській першості представили 4 спортсмени з Костянтинівки, які здобули 6 нагород.

У змаганнях серед юніорів Валерія Пеняшкіна (на фото - з архіву) зібрала весь комплект нагород, тільки в різних програмах. Вона стала кращою в розділі куміте, посіла друге місце в розділі фуку-го та третє – у синхронному ката.

Разом з Валерією «бронзу» в синхронному ката отримала Катерина Могилевець.

У змаганнях серед дорослих дві медалі отримав Олександр Решетняк. Він був срібним призером у розділі ен-бу та бронзовим – у командному куміте.