Краснолиманські дзюдоїсти знову на п’єдесталі пошани

Після міжнародного турніру з дзюдо «Кубок Закарпаття», які проходили в Ужгороді, представники Красного Лиману відвідали міжнародні змагання «Європа» в Одесі.

Свої кращі здібності демонстрували 500 спортсменів із 4-х країн: Грузії, Азербайджану, Молдови та України. Боротьба пройшла на 5-ти килимах.

Серед дзюдоїстів Красного Лиману відзначилися учениця ЗОШ № 4 Аліна Шилова, яка посіла 3 місце, та учениця Краснолиманської гімназії Аполлінарія Іванисенко, яка здобула кубок та золоту нагороду.

Також паралельно пройшов турнір з дзюдо в Харкові, де чемпіоном став Михайло Гаман, «срібло» отримав Сергій Поважний, п’ятий результат показав Андрій Гудзенко.