Успіхи юних дзюдоїстів Красного Лиману

2-3 жовтня в Ужгороді відбувся традиційний міжнародний турнір з дзюдо «Кубок Закарпаття», у якому взяли участь близько 300 спортсменів із 7 країн: Словенії, Словаччини, Чехії, Румунії, Молдови, Польщі і України.

Спортсмени 14-16 років показали добрий рівень підготовки, цілеспрямованість до перемоги і високий професіоналізм. Серед них володаркою медалі найвищого ґатунку стала учениця Краснолиманської ЗОШ № 4 Аліна Шилова. У фінальному поєдинку вагової категорії 40 кг вона не залишила суперниці жодних шансів на перемогу.

Паралельно в цей час пройшов турнір в Рубіжному, де також взяли участь юні дзюдоїсти Красного Лиману. Суботній день 3 жовтня приніс гарні результати. Чемпіоном став Михайло Гаман, на другі сходинки п'єдесталу у своїх вагових категоріях піднімалися Артем Дзюба і Михайло Скрипник, треті місця посіли Роман Нікіпілов, Сергій Поважний та Артем Зубенко.