Борці Донеччини привезли з Миколаєва медалі командного чемпіонату України

26-27 вересня в Миколаєві проходив командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед фізкультурно-спортивних товариств та відомств.

За підсумками змагань ряд нагород здобули спортсмени з Донецької області.

Микола Кучмій (тренер – Віктор Лозовий), маріупольці Микола Крисов (тренер – Дмитро Харалгін) і Олександр Трифонов (тренер – Арменак Айрапетян) у складі збірної Збройні сили України-2 посіли друге місце серед семи команд.

У особистому заліку Миколі Крисову також вдалося завоювати «бронзу» – він став третім у ваговій категорії до 98 кг. Тут же володарем золотої медалі був його земляк Євген Савєта (Маріуполь, СДЮШОР ім. Г.Г.Узуна, тренер – Анатолій Шпак).

Ще одне «золото» виборов Микола Кучмій, який виступає у ваговій категорії 130 кг.

Срібними призерами чемпіонату стали Максим Євтушенко у ваговій категорії 66 кг (Краматорськ, тренер – Олег Євтушенко) та Дмитро Арабаджи у вазі 80 кг (Маріуполь, тренер – Віталій Барановський). До того ж, Максим Євтушенко допоміг своїй команді Збройні сили України-1 посісти перше місце на чемпіонаті.