Артемівці представили Донеччину на Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

23-27 вересня на базі Житомирського військового інституту ім. С.П. Ковальова пройшли фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Донеччину на змаганнях представляли учні Артемівська – переможці І етапу зональної обласної спартакіади серед допризовної молоді:

Сергій Пономаренко, Микита Пашенюк, Сергій Ковтанюк – АІТ;
Лисенко Андрій, Некрасов Віктор, Станіслав Гладкий – АПУ;
Артур Дементьєв, Рустам Мадалієв – АМУ;
Артем Смирнов – Аграрний ліцей;
Владислав Бреславець – ЗОШ № 7.

Відкрив урочистості з нагоди спортивного заходу Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. «У нелегкий час випробувань держава як ніколи потребує фізично загартованих, сильних, мужніх патріотів, справжніх захисників України. Саме вам невдовзі належить прийняти виклики доби та гідно на них відповісти», - наголосив Ігор Жданов під час вітання до учасників Спартакіади.

У програмі проведення змагань були: біг на 100 м; біг на 3000 м; підтягування на перекладині; плавання на 50 м; метання гранати Ф-1 на дальність; стрільба з гвинтівки; подолання смуги перешкод.

За підсумками всіх видів Спартакіади збірна Донецької області посіла 15 місце серед 16 команд.

У особистому заліку в стрільбі третє місце посів Рустам Мадалієв, а другим у бігу на 3000 м був Андрій Лисенко.

Призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками Міністерства молоді та спорту України.

Усього в змаганнях взяло участь 150 юнаків віком 15-17 років.