Юні сумоїсти Донеччини завоювали 20 медалей на чемпіонаті України

15-17 вересня в Очакові Миколаївської області пройшов чемпіонат України з сумо серед спортсменів молодшого віку.

Загалом у змаганнях взяли участь 250 юних сумоїстів з більшості регіонів країни.

Донецьку область представляла команда у складі 15 осіб із Артемівська та смт. Миронівський.

Кожна наша сумоїстка завоювала по дві медалі в особистих першостях, а в командному заліку дівчата стали бронзовими призерами. Молодші юнаки завоювали одне «золото», одне «срібло» та дві «бронзи». Усього в скарбничці нашої команди опинилося 20 медалей, і 9 з них приїхали в Артемівськ.

Валентина Стаднік була кращою у своїй віковій категорії і посіла два третіх місця в боротьбі зі старшими суперниками.

Єлизавета Моренко зайняла третє місце у своїй віковій категорії і 1-е місце в абсолютному заліку.

Максим Разгонов був першим у своїй віковій категорії і третім у сутичках зі старшими суперниками.

Анатолій Алтунін посів 2-е місце у своїй віковій категорії і 3-е місце в боротьбі зі старшими опонентами.

Спортсменів підготували тренери КДЮСШ № 2 Олег Рева і Максим Єфремов.