Антон Крюков завоював «срібло» на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату

У місті Олексин (Російська Федерація) з 20 по 29 травня пройшов чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату.

Майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, учасник Паралімпійських ігор в Лондоні 2012 року Антон Крюков став срібним призером в абсолютній першості. Маріупольський спортсмен виступав у ваговій категорії до 97 кг у вправі «жим штанги лежачи».

Наш молодий атлет бився за медаль з 15-ма найсильнішими атлетами Європи і зумів піднятися на другу сходинку п’єдесталу, а також став переможцем у своїй віковій групі з новим рекордом Європи в 202 кг. Антон спробував поліпшити своє досягнення, але штанга в 205 кг йому не підкорилася.

Тренується спортсмен у спортивному клубі «Паралімпік» під керівництвом тренера Михайла Мельникова.