Важкоатлети Донецької області – на п’єдесталі чемпіонату України серед молоді до 23 років

З 30 червня по 4 липня в Скадовську (Херсонська область) відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.

У активі збірної команди Донецької області за підсумками змагань опинилося 3 «золота», 1 «срібло», 2 «бронзи», а також два 4-х і два 6-х місць. Це дозволило нашим важкоатлетам посісти третє командне місце серед жінок і друге серед чоловіків.

Переможці:

- Олена Коханенко (в/к до 63 кг, з результатом у сумі двоборства 202 кг);
   - Альона Шевкопляс (в/к до 69 кг, з результатом у сумі двоборства 207 кг);
   - Іван Нужний (в/к до 62 кг, з результатом у сумі двоборства 231 кг).

Срібним призером змагань у ваговій категорії +105 кг став Максим Кобець. Його результат у сумі двоборства – 355 кг.

Бронзові призери:

- Кирило Шаповалов (в/к до 62 кг, з результатом у сумі двоборства 227 кг) – спортсмен 1999 р. н. вперше виконав норматив майстра спорту України;
   - Марина Александрова (в/к до 48 кг, з результатом у сумі двоборства 114 кг).

Також за результатами безкомпромісної боротьби за крок від п’єдесталу пошани зупинились Ілля Куликов та Ігор Обухов. Вони посіли четверті місця в категоріях до 77 кг і до 85 кг відповідно. Ангеліна Голубєва (в/к до 69 кг) і Максим Гамалюк (в/к до 77 кг) зайняли 6-ті місця.

Загальна кількість учасників чемпіонату України серед молоді до 23 років склала 245 осіб.