Команда Донецької області стала кращою на Кубку Азовського моря зі спортивної аеробіки

З 3 по 4 липня в Бердянську проходив Кубок Азовського моря зі спортивної аеробіки.

Донецьку область представили спортсмени Димитрова, Красноармійська і Гірника.

За підсумками змагань команда Донеччини показала найкращий результат. У активі спортсменів Димитрова опинилося 120 медалей (89 золотих, 25 срібних, 6 бронзових), Красноармійська – 36 (16 золотих, 8 срібних, 12 бронзових), Гірника – 16 (8 срібних, 8 бронзових). У загальному заліку Кубок Азовського моря виграла команда міста Димитров.

Суддівську бригаду від Донецької області представили судді міжнародної категорії Ілона Карпенко (Димитров), Ляна Безносюк (Красноармійськ) і учасниця та фіналістка чемпіонатів світу та Європи, Всесвітніх універсіад і Всесвітніх ігор Катерина Стоколос.

Також на турнірі був присутній директор Обласного Центру фізкультурно-оздоровчої роботи Ігор Рибалка, який надав організаційно-методичну допомогу в дні проведення змагань.

Спортсмени-учасники змагань представляли Сумську, Житомирську, Запорізьку, Київську і Донецьку області.