Змагання серед комітетів самоорганізації населення відбулися в Іллічівському районі Маріуполя

Вже четвертий рік у Маріуполі проводиться спартакіада ​​серед населення за місцем проживання.

Команди комітетів самоорганізації населення (КСН) змагаються у дев’яти видах спорту. Серед них наймасовіший – міні-футбол.

Першими провели турнір у своєму районі «іллічівці». У ньому взяли участь 10 команд. Спочатку ігри проходили в чотирьох групах, а потім по дві найкращі з кожної групи виходили до чвертьфіналу. Далі ігри проходили на виліт (плей-офф).

У півфіналах КСН «Центральний-2» виграв у КСН «Каменськ» – 2-1, а «Садки-2» перемогли команду 232-го кварталу – 3-2. У підсумку, третє місце завоював колектив «232-й квартал», обігравши суперників із «Каменська» – 3-1.

Переконливу перемогу у фіналі здобула команда «Центральний-2» – 5-1. На другому місці опинився КСН «Садки-2». Обидві команди-фіналісти представлятимуть Іллічівський район у фінальних міських змаганнях.