Команда Красноармійської ДЮСШ – бронзовий призер чемпіонату України U18 з регбіліг

З 20 по 22 червня в Кривому Розі відбувся другий заключний тур чемпіонату України з регбіліг (регбі-13) серед юнаків до 18 років.

У змаганнях взяли участь шість команд-учасниць першого туру: РК «Корзо» (Ужгород), «УжНУ» (Ужгород), РК «Кривбас» (Кривий Ріг), РК «Шторм» (Харків), РК «Рівне», ДЮСШ м. Красноармійськ.

За підсумками двох турів визначилися переможці та призери чемпіонату. З максимальним результатом, здобувши перемоги у всіх іграх, чемпіоном України 2015 року серед юнаків до 18 років стала команда РК «Корзо».

Друге і третє призові місця визначилися лише за різницею забитих і пропущених ігрових очок – у впертій боротьбі відразу три команди набрали по 10 турнірних очок. Таким чином, друге місце посіла команда РК «Кривбас», а замкнула трійку призерів команда ДЮСШ Красноармійська (тренер Ігор Юркін).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами і медалями від Міністерства молоді та спорту України і Української федерації регбіліг.