Краматорські самбісти завоювали 4 медалі всеукраїнського турніру на призи Володимира Виноградова

У Києві відбувся Всеукраїнський турнір зі спортивного і бойового самбо серед чоловіків на призи заслуженого тренера України Володимира Виноградова.

Донецьку область на змаганнях представляли два спортсмени з Краматорська, вихованці заслуженого тренера України Ігоря Мацая: Роман Трохимчук та Максим Шеремет.

За підсумками чемпіонату наші самбісти привезли додому 2 золотих та 2 бронзових медалі. Чемпіоном у спортивному і бойовому самбо став Роман Трохимчук, який виступав у ваговій категорії до 100 кг. Бронзові нагороди у категорії до 82 кг здобув Максим Шеремет.

Усього змагання зібрали близько 100 учасників із різних регіонів країни: Києва, Київської, Одеської, Черкаської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької та Донецької областей.