Пара спортивних акробатів Донеччини посідає 4 місце у фіналах з динаміки та балансу на Євроіграх-2015

21 червня в рамках перших Європейських ігор, які проходять у столиці Азербайджану Баку, були розіграні останні комплекти медалей турніру зі спортивної акробатики.

У змаганнях змішаних пар Донецьку область представляли Єлизавета Василига і Олександр Шпинь.

У програмах «динаміка» і «баланс» наші спортсмени показали четверті результати – 27.830 і 27.790 балів відповідно.

Трійка призерів в обох програмах виглядає наступним чином: перші – росіяни Марина Чернова та Георгій Патарая, другі – бельгійці Яна Ваставель і Солано Кассамайор, треті – британці Ханна Баун і Райат Бартлетт.

Нагадаємо, раніше Єлизавета Василига та Олександр Шпинь посіли 4 місце серед змішаних пар у програмі багатоборства.