Ще 3 медалі легкоатлети Донеччини здобули в другий день чемпіонату України серед юнаків та дівчат

У Вінниці завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 року народження та молодше.

У другий змагальний день до скарбнички команди Донецької області потрапили ще три нагороди.

Артем Коноваленко з результатом 13 м 58 см став переможцем у секторі з потрійного стрибка.

Третє місце поділили два представники нашої команди –  Богдан Масюк та Микола Рогаченко. Хлопці подолали дистанцію 400 метрів з бар’єрами за 1:01.2 с. Четвертим тут став Денис Козаков із часом 1:01.5 с.

Четверте місце в секторі з потрійного стрибка посіла Мирослава Кошмал. Її результат – 10 м 79 см. Також четвертим у секторі зі штовхання ядра став Олександр Романовський, який послав снаряд на позначку 14 м 53 см.

Поліна Слищенко стала восьмою з бігу на 3000 м – 11:45.0 с.

Результати командної першості будуть підведені на чемпіонаті України в Кіровограді, який відбудеться 25-26 червня.