Легкоатлети Донеччини здобули 2 медалі в перший день чемпіонату України серед юнаків та дівчат

18 червня у Вінниці розпочався чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 року народження і молодше.

Команду Донецької області представляють 24 спортсмени. Усього ж чемпіонат України зібрав 780 учасників.

Після першого дня змагань золоту нагороду в секторі зі стрибків у довжину виборов Артем Коноваленко. Його результат – 6 м 15 см.

Третьою в секторі зі стрибків у висоту з результатом 1,60 м стала представниця Костянтинівки Аліна Губанова.

Четверте місце в секторі зі стрибків з жердиною посіла Карина Вегнер, яка подолала висоту 2 м 40 см. Богдан Масюк у фінальному забігу на 110 метрів з бар’єрами був четвертим, показавши час 16.7 с.

У фінальному забігу на 110 метрів Максим Грякало став п’ятим із часом 11.5 с. Також п’ятою була Ольга Дибка, яка подолала дистанцію 1500 м за 5:14.2 с, а її подруга по команді Поліна Слищенко показала восьмий час – 5:24.9 с. У секторі з метання диску Олександр Романовський посів сьоме місце, пославши снаряд на позначку 42 м 58 см.

Розпочали змагальну дистанцію багатоборки. Після першого дня Валерія Кудрявцева займає поки дев’яту позицію. Попереду ще три види змагань.