Два легкоатлети-юніори Донеччини виконали норматив для участі в чемпіонаті Європи

15-16 червня в Харкові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Ці змагання були останнім етапом відбору до юніорського чемпіонату Європи, який проходитиме 16-19 липня в м. Ескільстуна в Швеції.

Два представника Донецької області увійшли до складу збірної команди України, виконавши норматив. Це Андрій Аліксійчук, який став переможцем з бігу на 1500 метрів із результатом 3:52.69 с, та Катерина Попова, яка в секторі з потрійного стрибка приземлилася на позначку 13 метрів 15 см і посіла друге місце.

Другою також стала Марина Дуць, яка подолала дистанцію 800 метрів за 2:10.20. Третє місце посіла Ірина Скитська, показавши результат 12.18 с у бігу на 100 метрів. Третіми були Богдан Єгоров у секторі зі стрибків у довжину (7 м 40 см) і Ольга Сурда з бігу на 5000 метрів (19:25.38). У секторі з потрійного стрибка Денис Хара приземлився на позначку 14 м 92 см.

У фіналі з бігу на 400 метрів Наталя Пироженко стала четвертою з результатом 56.576 с. У секторі зі стрибків з жердиною п’яте місце посіла Карина Вегнер (2 м 20 см). Шостою у фіналі на 200 метрів стала Олена Радюк (25.70 с).

За підсумками чемпіонату України команда юніорів Донецької області посіла сьоме місце.