Ольга Саладуха стала третьою на етапі «Діамантової ліги» в Осло

11 червня в столиці Норвегії Осло пройшов шостий у сезоні етап Діамантової Ліги – найпрестижнішої легкоатлетичної серії світу.

У змаганнях з потрійного стрибка Донеччину представляла Ольга Саладуха, чемпіонка Європи, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року.

В Осло Ольга стала третьою, у кращій своїй спробі показавши результат 14,46 м. Для Саладухи, яка вигравала загальний залік Діамантової Ліги в 2011 році, це третє призове місце у трьох стартах поточного сезону.

У черговий раз перемогла на змаганнях Катеріне Ібаргуен з Колумбії – 14,68 м. Друге місце посіла Габріела Петрова з Болгарії – 14,57 м.

У «діамантових» перегонах поточного року лідирує Катеріне Ібаргуен (12 очок). У активі Ольги Саладухи – 4 очки. Далі йдуть Катерина Конєва, Габріела Петрова (2 пункти) і Ольга Рипакова (1 бал).