Плавчиня із Соледару Євгенія Григоренко – чотириразова чемпіонка України з плавання серед юніорів

З 7 по 9 червня у Львові пройшов чемпіонат України з плавання серед юніорів.

Серед переможців та призерів змагань опинився ряд спортсменів Донецької області.

Спортсменка із Соледару Євгенія Григоренко перемогла на чотирьох дистанціях: 50 м на спині (30.55), 100 м на спині (1:07.07), 200 м на спині (2:28.74), 50 м вільним стилем (27.60). Також вона посіла 2 місце на дистанції 50 м батерфляй (29.92).

У запливі брасом на 200 м серед юніорок кращою була Анастасія Красіна – 2:42.09,  серед юніорів – Максим Пєхота (2:20.34). Також Анастасія Красіна була першою на дистанції 100 м брасом (1:15.80) і другою на дистанції 50 м брасом (35.30).

Другим в запливі 100 м батерфляй став Сергій Агоджанян – 58.99.

Третє місце на дистанції 1500 м вільним стилем посів Ілля Пилипенко – 16:40.59. Також він був другим на дистанції 400 м вільним стилем – 4:06.58.

Участь у чемпіонаті України з плавання серед юніорів взяли майже 400 плавців із 49 дитячо-юнацьких спортивних шкіл України – дівчата 13-14 років та хлопці до 15-16 років.

За результатами цього чемпіонату буде сформовано українську збірну команду з плавання, яка виступатиме 27-31 липня на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Тбілісі (Грузія).