Команда легкоатлетів Донеччини посіла 5 місце на чемпіонаті України в Кіровограді

З 7 по 10 червня в Кіровограді на стадіоні «Зірка» пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики.

Найкращі вітчизняні легкоатлети, переможці та призери Олімпійських ігор і чемпіонатів світу боролися за право потрапити на командний чемпіонат Європи (20-21 червня, Чебоксари, Росія), а також виконували нормативи для відбору на чемпіонат світу (22-30 серпня, Пекін, Китай).

Донецьку область на змаганнях представляли 22 спортсмени: 7 чоловіків та 15 жінок.

Нагадаємо, після першого дня змагань спортсмени Донецької області посіли 4 призових місця. У наступні два дні наші легкоатлети також неодноразово опинялися в числі переможців та призерів. Усього представники Донеччини набрали 1549 очок, що дозволили команді регіону посісти 5 місце на чемпіонаті.

На дистанції 200 метрів серед жінок найшвидшою була Вікторія Кащеєва-П’ятаченко – 23,21 с.

Дистанцію 400 метрів серед жінок виграла Вікторія Ткачук – 53,09 с. Аліна Логвиненко тут була третьою – 53.49 с, а Дарина Приступа посіла 6 сходинку – 53.94 с.

У змаганнях зі стрибків з жердиною серед жінок кращою стала Катерина Козлова – 4,00 м.

Олена Сідорська була другою в бігу на 800 м – 2:02.59, а Данило Даниленко посів третє місце у бігу на 400 м з/б – 50.81 с.

На дистанції 3000 м серед жінок Наталія Тобіас була другою (9:09.59), а Юлія Кутах – четвертою (9:14.20).

У жіночій естафеті 4х100 м представниці Донецької області були в складі команди-переможниці (Вікторія Кащеєва-П’ятаченко, Марія Шмідова) – 43.70 с та другої команди (Дарина Приступа, Ірина Скитська, Вікторія Ткачук, Аліна Логвиненко) – 45,00 с.

Третій результат команда легкоатлеток Донеччини (Олена Радюк, Марина Дуць, Наталя Пироженко, Олена Сідорська) показала в жіночій естафеті 4х400 м – 3:50.16.