Армрестлери Донецької області успішно виступили на чемпіонаті Європи

З 1 по 9 червня в столиці Болгарії Софії пройшов чемпіонат Європи з армрестлінгу - 2015.

Донецьку область у складі збірної України представили 2 спортсмени: Олександр Баландін і Сергій Кесарев. Хлопці відмінно виступили і показали високий результат.

Олександр Баландін став кращим у категорії «Senior Men 60 kg Left» і посів 5 місце у категорії «Senior Men 60 kg Right». А Сергій Кесарев був четвертим у категорії «Senior Men 110 kg Right».

У загальнокомандному заліку збірна України, яку представляли 96 спортсменів, посіла почесне 3 місце. У активі вітчизняних армрестлерів – 17 золотих, 6 срібних і 15 бронзових медалей.

За звання чемпіона Європи боролося 379 спортсменів з 27-ми країн. Усього на змагання заявилося 805 учасників.