Валерія Кононенко у складі жіночої збірної команди України завоювала срібну медаль на Кубку світу з велотреку

З 18 по 20 січня у м. Агуаскальєнтес (Мексика) пройшов 3 етап Кубку світу з велотреку – відбіркові змагання до чемпіонату Світу з велотреку, який буде проводиться 17-20 лютого у м. Мінськ (Білорусь).

Для того, щоб мати змогу взяти участь у чемпіонаті Світу, необхідно зайняти з 1 по 6 місце в командній гонці переслідування на треку (олімпійська дисципліна).

Для жіночої збірної команди України все склалося якнайкраще. В. Кононенко (Донецьк, ОСДЮСШОР, тренер – Красов В.), І. Боровіченко (Миколаївська обл.) та Н.Клімченко (Львівська обл.) зайняли 2 місце в командній гонці переслідування на 3 км з високим результатом 3.23.544 (який перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу) і здобули право брати участь у чемпіонаті Світу 2013 року.

Чоловіча збірна команда України посіла 5 місце в командній гонці переслідування на 4 км. Вихованці Донецької області не брали участь у змаганнях в складі української збірної.