У Маріуполі провели турнір з шахів на честь Міжнародного дня захисту дітей

На честь Міжнародного дня захисту дітей у Маріуполі пройшов міський турнір з шахів.

У змаганнях інтелектуалів взяли участь діти різного віку - усього 35 осіб.

Турнір проходив за швейцарською системою в сім турів. Кращі шахісти визначалися за спаринг дуелями в 10-хвилинних поєдинках. Апогеєм стали фінальні поєдинки за чемпіонство і призові місця.

У категорії до 10 років чемпіоном став Роман Бондаренко, представник загальноосвітньої школи № 33. Срібну медаль завоював Дмитро Бартенєв, учень УВКШ № 28, а «бронзу» – Артур Троян (ЗОШ № 33).

У категорії старше 10 років другим за результатами наполегливої ​​боротьби став Андрій Кошарний, а третім – Михайло Фомін.

Абсолютним переможцем турніру став учень ЗОШ № 32 Євген Перцев.

Керівники міського шахового клубу в подарунок хлопцям надали квитки в кінотеатр «Мультиплекс». У планах тренерсько-педагогічного колективу Маріупольського шахового клубу – різноманітні турніри і зустрічі любителів білої тури.