Спортсмени Донеччини взяли участь у Кубку Європи з дзюдо в Оренбурзі

З 17 по 19 травня в російському Оренбурзі пройшов Кубок Європи з дзюдо серед чоловіків і жінок.

У змаганнях взяли участь 218 спортсменів з 18 країн світу.

Збірна України виступала на європейському Кубку виключно чоловічим складом – 9 осіб. Наші дзюдоїсти завоювали в Оренбурзі три медалі – одну срібну та дві бронзові.

Від Донецької області у складі збірної України виступали наступні спортсмени: у ваговій категорії до 66 кг – Дмитро Гринь (м. Донецьк, СДЮСШОР з видів боротьби, тренер – Гринь Сергій), до 81 кг – Денис Григоренко (м. Харцизьк, ШВСМ, тренери – Гуцало Ігор, Кудрявцев Петро), до 90 кг – Олексій Мальков  (м. Ясинувата, СДЮСШОР з видів боротьби, тренери –- Хавіков Ігор, Гринь Сергій).

У кроці від бронзи на Кубку Європи в Оренбурзі зупинився донецький дзюдоїст Олексій Мальков, що зайняв п’яте місце. Дмитро Гринь фінішував дев’ятим.

За підсумками змагань в медальному заліку Україна стала п’ятою (0-1-2). Кращою командою Кубка Європи в Оренбурзі стала Росія (10-7-21).