Футзалісти Донеччини в складі збірної України стали переможцями Всесвітніх ігор сліпих

У Сеулі (Південна Корея) в рамках Всесвітніх ігор сліпих пройшли змагання з футзалу.

У першості брали участь 5 найсильніших команд світу. Спочатку суперники зіграли між собою по разу, після чого перша і друга команди розіграли «золото». На попередньому етапі українці обіграли італійців – 4:1, іспанців – 2:0, японців – 8:0 і корейців – 12:0. У фіналі збірна України вдруге перемогла Іспанію – 3:1.

У складі національної команди Донецьку область представляли два спортсмени: Віктор Вовк та Олександр Гетьманов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про успішний виступ на Всесвітніх Іграх наших пауерліфтерів.

Загалом на змаганнях 50 українців у 5 видах спорту завоювали 38 медалей (16 золотих, 11 срібних і 11 бронзових), що дозволило нашій країні посісти друге загальнокомандне місце.