Велосипедисти Донеччини – призери багатоденної гонки в Білій Церкві

З 10 по 14 травня в Білій Церкві пройшов весняний чемпіонат України в багатоденній гонці серед юніорок, юнаків та дівчат і кубок України в багатоденній гонці серед жінок та чоловіків.

Усього в змаганнях взяло участь 315 спортсменів. Команда Донецької області була представлена 10 велосипедистами.

За підсумками змагань серед жінок друге місце посіла Валерія Кононенко (ОСДЮСШОР Донецької області, тренер Валерій Красов).

Серед юніорок другою була Анастасія Зубко (ШВСМ Донецька область, тренери Микола Мирза - Світлана Чуть).

У гонці серед дівчат 3 місце посіла Єлизавета Арчибасова (ДЮСШ Темп, тренер Олександр Бережний).

Серед юнаків другу та третю сходинки п’єдесталу зайняли Данило Нікулін та Артур Борисенко (ОСДЮСШОР Донецької області, тренер Валерій Красов).

Уже за два тижні на наших велосипедистів чекатимуть нові змагання. 29-31 травня в Сумах пройде чемпіонат України серед юнаків, дівчат, юніорок, жінок у гонці-критеріумі. А з 29 по 30 травня в Києві відбудеться чемпіонат України в гонці-критеріумі серед чоловіків та міжнародні змагання серед жінок і чоловіків.