Ветерани-важкоатлети Донеччини – серед кращих в Україні

24-26 квітня в Києві пройшли фінальні змагання з важкої атлетики за програмою VI Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки.

Важкоатлети Донецької області посіли третє загальнокомандне місце, завоювавши 8 золотих і 3 срібних медалі.

Чемпіонами змагань стали: сім'я з Красноармійська – Світлана, Костянтин і Андрій Берізки, спортсмени з Артемівська – Наталія Родіонова, Анатолій Баранов і Валерій Красовський, донеччани Олексій Сурков та Євген Тамчі.

Срібні медалі турніру отримали Володимир Крутіков з Маріуполя, Євген Смаглій з Донецька і Володимир Канделюк з Артемівська.

Чемпіони Ігор Світлана Берізка, Анатолій Баранов та Євген Тамчі стали також переможцями в абсолютній першості у своїх вікових групах.

Загалом у змаганнях взяли участь 78 спортсменів, які представляли 15 областей України.