У Маріуполі пройшов традиційний бліцтурнір з шахів

3 травня до Дня солідарності трудящих у Маріупольському міському шаховому клубі відбувся традиційний відкритий бліцтурнір з шахів.

У інтелектуальних поєдинках взяли участь 26 шахістів. Змагання проводилися за швейцарською системою в 9 турів.

Абсолютним переможцем турніру став кандидат у майстри спорту України Олександр Голінка з результатом 7.5 очок з 9-ти можливих. Друге місце посів кандидат у майстри спорту України Олексій Цоль (7 очок). Обидва спортсмени є працівниками ПАТ «ММК ім. Ілліча». Третє місце зайняв першорозрядник Микола Чорненький, який поступився срібному призеру за додатковим коефіцієнтом.

Кращим серед юнаків став шахіст із школи-гімназії № 1 першорозрядник Леонід Данилов (6 очок). Другий у цій віковій категорії стала кандидат у майстри спорту України Катерина Василенко, а третім – першорозрядник Микола Давиденко із ЗОШ № 4 (4 очки).

Усім молодим шахістам у подарунок були вручені квитки в кінотеатр «Мультиплекс».