Артемівці завоювали золоті медалі на V Міжнародному Київському напівмарафоні

26 квітня пройшов V Міжнародний Київський напівмарафон, який зібрав рекордну кількість учасників – 6200 бігунів з 40 країн світу. Його дистанція становила 21 км 097 м.

Артемівськ на змаганнях представляли спортсмени КДЮСШ № 1 – Артем Піддубний та Ольга Дибка, вихованці тренера-викладача з легкої атлетики Костянтина Васькіна.

Артем Піддубний, подолавши повну дистанцію напівмарафону, у своїй віковій групі (більше 2000 учасників) у впертій боротьбі завоював золоту медаль. У загальному (абсолютному) заліку Артем посів 15 місце.

Уперше брала участь у Міжнародному напівмарафоні Ольга Дибка. Подолавши дистанцію 1000 м, юна бігунка (2002 р.н.) посіла 1 місце у віковій категорії до 13 років, де всього було 222 учасники.

Наші чемпіони були нагороджені золотими медалями та отримали багато подарунків від спонсорів напівмарафону.