Дзюдоїсти Донецької області здобули 5 нагород на Літній Універсіаді України

17-18 квітня в Сумах пройшов турнір дзюдоїстів в програмі XII Літньої Універсіади України.

Протягом двох днів змагань визначалися найсильніші в 16-ти вагових категоріях.

Представники Донецької області за підсумками турніру завоювали 5 нагород.

Чемпіонкою у ваговій категорії 48 кг стала краматорчанка Тетяна Джабраїлова (тренер – Микола Ящук).

Марина Андрієвська з Краматорська (тренер – Микола Ящук) стала срібною призеркою у категорії 63 кг.

«Бронзу» у ваговій категорії 73 кг виборов Дмитро Гринь (тренер – Сергій Гринь).

Також третім у суперважкій категорії +100 кг став Федір Панько (тренер – Олексій Федосов). Крім цього, Федір переміг у абсолютній ваговій категорії серед чоловіків.

Змагання стали одним з етапів відбору до національної студентської збірної для участі в XXVIII Всесвітній літній Універсіаді, яка пройде 4-8 липня в Кванджу (Корея).