Краматорський борець став срібним призером міжнародного турніру в Азербайджані

З 16 по 18 квітня в Баку відбувся Кубок Федерації боротьби Азербайджану серед юніорів.

Змагання з греко-римської боротьби проходили в спортивному комплексі ім. Гейдара Алієва, який у червні прийматиме перші в історії Європейські Ігри.

У ваговій категорії 66 кг Донецьку область представляв Максим Євтушенко з Краматорська. У підсумку, серед 18-ти спортсменів наш борець посів друге місце.

На шляху до фіналу Максим переміг суперників з Киргизії (4:2), Казахстану (2:0) та Азербайджану (3:0). У вирішальній сутичці українець поступився борцю з Грузії Рамазі Зоідзе.

Додамо, що краматорчанин представляє обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з видів боротьби, а тренує його батько Олег Євтушенко.

Усього в змаганнях взяли участь спортсмени з 13-ти країн світу.