У Слов’янську відбувся відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу

4 квітня в Слов’янську в спортивному залі ЗОШ № 17 відбувся відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу.

У змаганнях взяли участь 53 спортсмена зі Слов’янська, Краматорська, Костянтинівки, Красного Лиману та Артемівська. Змагання пройшли в розділах лайт-контакт, фул-контакт, лоу-кік, кік-лайт серед кікбоксерів 2008-1998 року народження.

За підсумками змагань вихованці слов’янського СК «Гладіатор» (керівник Едуард Вольвач) посіли наступні місця:

IІ місце у розділі фул-контакт:
- Арушанов Давид (Слов’янський коледж транспортної інфраструктури) – вагова категорія 57 кг.

У загальнокомандному заліку спортсмени Слов’янська посіли перше місце. Команда Артемівська стала другою, а третіми були представники Красного Лиману.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.