Зіграні матчі п’ятого туру Дитячої хокейної ліги Донбасу

Минулими вихідними на Арені «Альтаїр» у Дружківці пройшли матчі п’ятого туру регулярного чемпіонату Дитячої хокейної ліги.

У суботу, 28 березня, між собою зіграли хокеїсти Костянтинівки та Краматорська.

У матчі молодшої вікової категорії (6-8 років) перемога і три очки дісталися юним краматорчанам, які забезпечили собі комфортний рахунок ще в першій частині гри, а в завершальному періоді обмінялися із суперником закинутими шайбами.

Костянтинівка мол. – Краматорськ мол. – 1:3 (0:2, 1:1)

У зустрічі старших команд (9-11 років) перемога також дісталася Краматорську. Після трьох поспіль матчів без перемог краматорські хокеїсти відігралися на костянтинівських однолітках, відправивши в сітку їхніх воріт шість сухих шайб.

Костянтинівка ст. – Краматорськ ст. – 0:6 (0:2, 0:4)

У неділю, 29 березня, у рамках 5-го туру ДХЛ також зіграли команди Слов’янська та Дружківки.

У матчі молодших команд справжній «камбек» вдався хлопцям з Дружківки, які програли перший період з різницею в три шайби, але в підсумку змогли добути одне очко, вигравши останній період з рахунком 3:0.

Слов’янськ мол. – Дружківка мол. – 5:5 (5:2; 0:3)

У поєдинку старшої вікової групи інтрига закінчилася ще в першій частині гри, коли команда Слов’янська пропустила 5 шайб, відповівши лише одного разу. У другому періоді команди продовжили радувати вболівальників голами, у підсумку глядачі побачили 11 закинутих шайб.

Слов’янськ ст. – Дружківка ст. – 3:8 (1:5; 2:3)