В Артемівську визначили кращих волейболістів серед школярів

Наприкінці березня в Артемівську завершився чемпіонат міста з волейболу серед команд загальноосвітніх шкіл.

Змагання, що викликали чималий інтерес, проходили в спортивному залі ЗОШ №18. Активну участь у них взяли 9 команд шкіл міста та району: ЗОШ № 2, 5, 7, 10, НВК № 11, ЗОШ № 12, 18, 24, Яковлевська ЗОШ.

Хоча питання з переможцем було зняте в передостанньому турі – ним стала команда господарів змагань ЗОШ № 18, інтрига з іншими двома призерами цього чемпіонату зберігалася до кінця. Шляхом складних обчислень набраних очок в особистих поєдинках було визначено, що друге місце посіла команда ЗОШ № 2, а третє – ЗОШ № 5.

Командам-призерам були вручені кубки та почесні грамоти організаторів даного чемпіонату, якими стали комітет по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради (голова – Віктор Лис), міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Олексій Абакумов), міський відділ освіти (начальник – Марина Рубцова), колектив ЗОШ № 18 (директор – Ольга Рибальченко).