Команда боксерів Донеччини стала кращою на всеукраїнському турнірі в Рівному

З 11 по 15 березня в Рівному пройшов Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів 1999-2000 років народження, присвячений пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Соколовського.

Донецьку область на змаганнях представляли 10 спортсменів на чолі зі старшим тренером з Красноармійська Батиралі Карімовим.

За підсумками чемпіонату збірна нашого регіону посіла перше загальнокомандне місце. Боксери Донеччини завоювали 7 медалей: 2 золотих, 2 срібних і 3 бронзових.

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Артем Демьяненко з Красноармійська (до 48 кг) і Артем Лапін з Артемівська (до 63 кг).

«Срібло» вибороли красноармійчани Владислав Карпачов (до 60 кг) та Іван Чубревічев (до 75 кг).

Бронзові нагороди чемпіонату отримали Владислав Дорохов з Білозерського (до 46 кг), Павло Кінжаков із Селидового (до 63 кг) і Джамал Усманов з Краматорська (до 70 кг).

Усього в турнірі взяло участь 94 боксера з 22 областей України та міста Києва. Найсильніші за його підсумками спортсмени представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів.