«Шахтар» U-19 вийшов у півфінал Юнацької ліги УЄФА

17 березня в Португалії відбувся поєдинок 1/4 фіналу Юнацької ліги УЄФА, у якому «Шахтар» U-19 зустрічався з однолітками з «Бенфіки».

Рахунок у матчі на 42-й хвилині відкрив португалець Жоау Карвалью. «Бенфіка» могла подвоїти перевагу вже через 11 хвилин, але пенальті не реалізував Балде. На 64-й хвилині гравець «Шахтаря» Штандер відновив «статус-кво» – 1:1. Такий рахунок був зафіксований свистком судді після закінчення основного часу матчу, і команди перейшли до серії пенальті. Тут голкіпер «гірників» Кудрик відбив перший же удар, який наносив португалець Гонсалвеш. Після цього підопічні Валерія Кривенцова успішно реалізували всі свої п’ять спроб, що і принесло їм бажану путівку в наступний раунд. Раніше в півфінал Юнацької ліги УЄФА вийшов «Челсі», який обіграв «Атлетіко» (2:0). Ще два учасники визначаться у матчах «Рома» - «Манчестер Сіті» і «Андерлехт» - «Порту».

«Бенфіка» U-19 – «Шахтар» U-19 – 1:1

Голи: 1:0 Жоау Карвалью (42), 1:1 Штандер (64)

Серія пенальті: 0:0 Гонсалвеш (воротар), 0:1 Зубков, 1:1 Рубен Діаш, 1:2 Борячук, 2:2 Ренату Санчес, 2:3 Штандер, 3:3 Жоау Карвалью, 3:4 Арендарук, 4:4 Педру Родрігеш, 4:5 Вачіберадзе

«Шахтар»: Кудрик (к), Кирюханцев, Сагуткін, Матвієнко, Грачов, Вачіберадзе, Арендарук, Пихаленок, Борячук, Зубков, Штандер