Юний тхеквондист з Дружківки завоював «золото» на турнірі в ОАЕ

З 5 по 7 лютого в ОАЕ пройшов міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Fujairah Open 2015».

У складі збірної команди України Донецьку область представляв тхеквондист з Дружківки Максим Носуля. У змаганнях серед юніорів у ваговій категорії до 59 кг наш спортсмен завоював золоту медаль.

Максим успішно провів чотири поєдинки. На старті з рахунком 12:2 він переміг суперника з Лівану, потім розгромив Алмаса Меллатова з Казахстану – 13:1. У півфіналі Носуля здолав із рахунком 15:11 В’ячеслава Кіма з Казахстану. А у фіналі виявився сильнішим за ще одного суперника з Казахстану Руслана Харлампієва – 4:2.

Усього за підсумками турніру в Об’єднаних Арабських Еміратах українські тхеквондисти завоювали 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медалі.