У Димитрові школярі змагалися в настільному тенісі

Минулого тижня в Димитрові на базі Української гімназії пройшла особисто-командна першість міського відділу освіти з настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь 10 команд із загальноосвітніх шкіл, школи-інтернату, ліцею та гімназії.

У загальнокомандному заліку перемогли гімназисти. Друге місце посіли учні ліцею, третє – команда ЗОШ № 10.

У особистій першості серед хлопчиків кращим був Євген Смирнов (Українська гімназія), другим – Антон Курманов (ОШ № 8), а замкнув трійку пизерів Олексій Давидович (ЗОШ № 5).

Серед дівчаток переможницею стала Ольга Сачко (міський ліцей), друге місце посіла Тетяна Рибалко (ЗОШ № 10), а третє – Олена Шутенко (Українська гімназія).

Усього в змаганнях з настільного тенісу взяли участь 44 учні 5-11-х класів – 27 хлопчиків та 17 дівчаток.

Переможці були нагороджені грамотами міськспорткомітету, медалями, тенісними наборами та солодкими призами.