Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед юніорів та дорослих

У змаганнях, окрім донецьких спортсменів, також брали участь представники Полтавської, Хмельницької, Луганської, Сумської областей та АР Крим.

У фіналі бігу на 60 м серед жінок краматорчанка Марія Шмідова показала результат 7,0 с., Серед юніорок Дарина Лунякіна з Горлівки фінішувала першою з результатом 7,4 с.; у бігу на 200 м швидкі секунди продемонстрували Вікторія П'ятаченко – 24,7 і Вікторія Ткачук – 25,4. У бігу на 800 м перемогу у впертій боротьбі завоювала Ольга Ляхова з Полтави – 2.07,9, макіївчанка Юлія Кутах перемогла на дистанції 1500 м – 4.30,7. Тетяна Юр'єва з Горлівки, яка спеціалізується в метанні диска, вдало виступила у суміжному вигляді – штовханні ядра – і здобула перемогу з результатом 14,72 м.

Серед чоловіків подвійну перемогу в бігу на 200 і 400 м святкував Микита Колесніков з Донецька – 22,7 і 49, 3 с. відповідно. У забігах на 800 м у юніорів кращі секунди показав Олексій Чиканов з Горлівки – 1.56,5, а його земляк В'ячеслав Швидкий став кращим у бігу на 60 м з/б – 7,8 с. Іван Лихачов з Донецька став кращим у стрибку в довжину – 7,48 м, а в стрибках у висоту Сергій Кондратьєв з Костянтинівки завоював перемогу стрибком на 2,10 м. Досвідчений маріупольчанін Юрій Опацький виграв потрійний стрибок – 15,59 м, у юніорів кращим став Олександр Малосилов з Донецька – 14,38 м.

Цікава боротьба розгорілася в секторі для стрибка з жердиною. Тільки за спробами визначився переможець. Ним став гість з Дніпропетровська Іван Єрьомін. З таким же результатом – 5,50 м (і особистим рекордом) – на другій позиції Тимур Скорих, на третьому – юніор Георгій Биков – 5,30 м.

У командній боротьбі перемога у команди м. Донецьк, на другому місці - м. Горлівка, на третьому - м. Макіївка.

За підсумками змагань буде скомплектована збірна команда області для участі в командному чемпіонаті України, який пройде в м. Запоріжжі 28-30 січня та чемпіонаті України серед юніорів 5-7 лютого в м. Суми.