Маріупольські борці греко-римського стилю завоювали срібні нагороди на турнірі у Фінляндії

10 січня у фінському місті Коувола відбувся престижний міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Herman Kare».

Учасниками традиційних змагань, які проводилися в 36-й раз, цього року стали понад 170 спортсменів з 12 країн.

У складі збірної команди України Донецьку область представляли три маріупольських спортсмена: Олександр Трифонов, Микола Крисов та Євген Савєта.

Олександр Трифонов (КДЮСШ № 3, тренер – Арменак Айрапетян) у ваговій категорії до 59 кг здобув дві впевнені перемоги над фінськими борцями Маттіасом Поутаненом і Ямі Торьямою, а у вирішальній сутичці поступився фіну Антті Ліндгрену.

Євген Савєта (СДЮШОР ім. Г.Г. Узуна, тренер – Анатолій Шпак) у напівважкій ваговій категорії до 98 кг також здобув дві перемоги. Спочатку – над естонським борцем Кевіном Бауменом – 11-3. Далі в півфіналі був переможений представник Росії Раміль Ахмедов – 15-6. У фіналі ж Євген не зумів упоратися із росіянином Мовсаром Дугучиєвим.

Боровся за нагороди змагань ще один маріуполець Микола Крисов (тренер – Дмитро Харалгін), який посів 5 місце у ваговій категорії до 98 кг.

Відзначимо, що серед п’яти українських спортсменів, які змагалися у Фінляндії, володарями медалей стали лише два маріупольця.