Спортсменки Донецької області успішно виступили на Кубку України із синхронного плавання

22-25 квітня в Харкові пройшов Кубок України із синхронного плавання, на якому успішно виступили спортсменки Донецької області.

Переможницею Кубка України серед солісток стала Ольга Бойко. Єлизавета Яхно та Ольга Бойко завоювали срібні медалі в змаганнях серед дуетів. Група в складі Ольги Бойко, Єлизавети Яхно, Віталіни Мельник, Анастасії Москальової, Аліни Шинкаренко, Дар'ї Смирнової, Вероніки Гришко та Поліни Гридіної посіла друге місце.

За результатами змагань три донецьких спортсменки Марина Голядкина, Олександра Кашуба та Ольга Бойко (тренер - Ірина Гребеннікова) у складі збірної команди України з 12 по 20 травня виступлять у Польщі на чемпіонаті Європи серед молоді. З 20 по 27 травня в Іспанії Ганна Клименко, Олена Гречихина та Олександра Кашуба поведуть боротьбу за медалі Кубка Європи.