Борці вільного стилю Донеччини завоювали на Кубку України 4 нагороди

З 2 по 5 грудня в Броварах пройшов Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок.

Донецьку область на змаганнях представляли 13 спортсменів, з яких четверо стали призерами змагань.

Олег Захаревич став переможцем у ваговій категорії 74 кг (тренери – Георгій Бураков, Сергій Латишев). Бронзовим призером у цій же категорії став Олег Сазанський (тренер – Олександр Будюк).

Заслужений майстер спорту України Тетяна Лазарєва здобула «срібло» у ваговій категорії 53 кг (тренери – Григорій Шепелєв, Ігор Гаманілов).

«Бронзу» у ваговій категорії 60 кг завоювала Тетяна Омельченко (тренери – Григорій Шепелєв, Олександр Лозний).

Зазначимо, що для борцівської спільноти надважливим буде наступний рік, адже восени на чемпіонаті світу будуть розіграні перші олімпійські ліцензії.